Tantestület

Tanárok, fogadóórák, szakok
2017/18-as tanév


2015_16_tan

/2015-2016. félévben készült fotó/

Müllerné Ódor Marianna (hétfő  16:00) igazgató, matematika – fizika

Dr. Gentischerné Dani Zita (hétfő 16:00) igazgatóhelyettes, történelem – matematika

Szücsné Dr. Harkó Enikő (PhD) (hétfő 16:00) igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom

Ajtony Krisztina (hétfő 16:00) testnevelés – német – orosz

Antal Iván (szerda  16:00) testnevelés

Boldis Szandra (szerda 16:00) történelem – matematika

Csathóné Zágoni Nóra (hétfő  16:00) német – magyar nyelv és irodalom

Dukai Klára (hétfő  16:00) matematika – informatika

Fábián István (hétfő 16:00) matematika – fizika – filozófia

Garamszeginé Szűcs Ildikó (hétfő 16:00) kémia – matematika

Gráczer Andrea Mária (hétfő 16:00) angol – magyar

Heltai Éva Mária (hétfő  16:00) matematika – informatika

Horváth Viktor (hétfő  16:00) angol – történelem

Hutvágnerné Róth Éva (szerda 16:00) munkaközösség-vezető, magyar nyelv és irodalom – történelem

Hevesi Zsuzsa (hétfő 16:00) angol

Kácserné Tallósi Éva (szerda  16:00) német – történelem – orosz

Kanálné Katona Edit (hétfő 16:00) munkaközösség-vezető, biológia – földrajz

Kapásné Gavlik Zsuzsanna (csütörtök 16:00) munkaközösség-vezető, angol – történelem

Kecskeméti Csaba (hétfő 16:00) matematika – informatika

Kispál István (csütörtök 16:00) matematika – fizika – számítástechnika

Kitczák Magdolna (hétfő 16:00) latin – orosz – angol

Kovács Mira (csütörtök 16:00) munkaközösség-vezető, magyar nyelv és irodalom – történelem

Márkus Zoltán (hétfő 16:00) biológia – kémia

Molnár Zoltánné (hétfő 16:00) munkaközösség-vezető, matematika – fizika

Papp Orsolya (hétfő 16:00) magyar nyelv és irodalom – kommunikáció

Pécsi Csilla (hétfő 16:00) matematika – fizika – kémia

Péntek Klára (hétfő 16:00) magyar nyelv és irodalom – orosz

Pocsai Mária (hétfő 16:00) matematika – ének

Polányiné Boldog Katalin (hétfő 16:00) matematika – fizika – német

Rohonczi ROHO István (hétfő 16:00) földrajz – rajz

Süveges Zoltán (péntek 16:00) történelem – földrajz

Szabados Erika (kedd 16:00) angol – francia – orosz

Szepessyné Azari Éva (hétfő 16:00) testnevelés

Szuprics Tamás (hétfő 16:00) magyar nyelv és irodalom – történelem

Takács László (kedd 16:00) munkaközösség-vezető, technika – számítástechnika

Vinklárné Palóczi Zsuzsanna (kedd 16:00) magyar nyelv és irodalom – angol

Munkaközösségek:

Fizika-informatika Tantárgyak: Fizika, Informatika Munkaközösség vezető: Takács László További tanárok: Dukai Klára, Heltai Éva Mária, Simonné Baranyai Anna, Fábián István, Kispál István, Molnár Zoltánné, Müllerné Ódor Marianna, Pécsi Csilla, Zloch Istvánné
Magyar és művészetek Tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, Tánc és dráma, Média és mozgóképkultúra, Rajz és vizuális kultúra, Ének-zene Munkaközösség vezető: Hutvágnerné Róth éva További tanárok: Udvardi-Bálint Éva, Kovács Mira, Péntek Klára, Szuprics Tamás, Papp Orsolya, Vinklárné Palóczi Zsuzsanna, Szücsné Dr. Harkó Enikő, Pocsai Mária, Rohonczi ROHO István
Matematika Tantárgy: Matematika Munkaközösség vezető: Molnár Zoltánné További tanárok: Dukai Klára, Boldis Szandra, Zloch Istvánné, Baranyai Anna, Müllerné Ódor Marianna, Fábián István, Pocsai Mária, Polányiné Boldog Katalin, dr. Gentischerné Dani Zita, Kispál István, Pécsi Csilla, Garamszeginé Szűcs Ildikó
Idegen nyelv Tantárgyak: Angol, Német, Francia, Latin Munkaközösség vezető: Kapásné Gavlik Zsuzsanna További tanárok: Csathóné Zágoni Nóra Kácserné Tallósi Éva, Polányiné Boldog Katalin, Ajtony Krisztina, Kitczák Magdolna, Vinklárné Palóczi Zsuzsanna, Szabados Erika, Horváth Viktor, Farkas Kármen, Mudra Kinga
Társadalomtudományok Tantárgyak: Történelem, Filozófia, Társadalomismeret, Etika Munkaközösség vezető: Kovács Mira  További tanárok: Boldis Szandra, Kácserné Tallósi Éva, Süveges Zoltán, Szuprics Tamás, dr. Gentischerné Dani Zita, Hutvágnerné Róth Éva, Horváth Viktor
Természettudományok és sport Tantárgyak: Földrajz, Természetismeret, Egészségtan, Biológia, Kémia, Honismeret Munkaközösség vezető: Kanálné Katona Edit További tanárok: Rohonczi ROHO István, Süveges Zoltán, Márkus Zoltán, Farkas Kármen, Pécsi Csilla, Ajtony Krisztina, Antal Iván, Szepessyné Azari Éva, Balogh Dávid, Garamszeginé Szűcs Ildikó

Munkaközösségi beszámolók
 
2013 – mkv_beszamolok_2013.pdf