bejegyezte: admin |

Öregdiákjaink

 

Elballagott osztályaink
 
2013-ban végzettek
 
12A – osztályfőnök: Farkas Boglárka
 
  • Ambrus Bence Tibor
  • Danczi Boglárka
  • Dénes Attila Dániel
  • Főfai Szabina
  • Fritz Petra
  • Gárdonyi Eszter
  • Görög Dóra
  • Hauzer Linda
  • Hragyil Dorottya
  • Jakab Roland
  • Józan Lajos Zoltán
  • Juhász Dániel
  • Kálmán Anett
  • Kelemen Tímea
  • Kiss Boglárka
  • Kiss Henrietta
  • Kovács Imre Vlagyiszláv
  • Laklóth Krisztián
  • Mészáros Csaba
  • Müller Anna
  • Nagy Dóra
  • Nemes Orsolya
  • Németh Gergely
  • Németh Kevin Attila
  • Ősi Bálint
  • Sallai Fanny
  • Sándor Bence
  • Schneider Eszter
  • Strenk Abigél Sára
  • Sudár Adrienn
  • Szemenyei Bálint
  • Takács Kitti

12B – osztályfőnök: Baloghné Solti Gyöngyi
 
  • Akucs Árpád
  • Baranyi Ferenc Boldizsár
  • Berta Annamária
  • Biró Eszter
  • Budavári Kitti
  • Fürész Miklós László
  • Gajdács Ádám
  • Garai Gréta
  • Horváth Márton
  • Kovács Ádám
  • Kovács Gergő
  • Kovács István
  • Kovács Kinga
  • Kőhalmi Nóra
  • Kürti Regina
  • Magyar Petra
  • Mezei Márta
  • Montvai Zsófia Sára
  • Nagy Ágnes
  • Orbán Adrienn
  • Soponyai-Szakács Minea
  • Székely Ferenc Márton
  • Szendrődi Dalma
  • Szijártó Aurélia
  • Szijjártó Vivien
  • Szombati Laura
  • Tóth Anna Renáta
  • Turi Csilla Ágota
  • Váradi Krisztina


12C – osztályfőnök: Papp Orsolya
 
  • Badi Balázs
  • Balogh Anna Orsolya
  • Bán Kornélia
  • Bogó Ákos
  • Bujdosó Brigitta
  • Csobánczi Nikolett
  • Csonka Vivien
  • Deák Bálint András
  • Denkovics Dóra
  • Dimén Diána
  • Dósai-Molnár Anna
  • Fábián Alexandra
  • Fritz Renáta
  • Gyurin Emese
  • Horváth Alex
  • Juhász Gréta
  • Kereki Lilla
  • Kiss Dalma
  • Krausz Anna
  • Lukács Anna
  • Nagy Eszter
  • Őrsi Barbara Anna
  • Pazsitka Zsófia
  • Polányi Kevin Gábor
  • Salamon Zalán
  • Sólyom Enikő
  • Szabó Jennifer
  • Szántó Erika
  • Szondi Zsófia
  • Tibai Rita
  • Ujhelyi Vivien
  • Vajnár Diána
  • Varga Teo Valentin



12E – osztályfőnök: Kovács Mira
 
  • Balogh Dávid
  • Bartkó Viktor
  • Böttger Rebeka Lilla
  • Debreceni Dorottya
  • Dull Máté
  • Fábián Milán
  • Filotás Bianka
  • Für Johanna
  • Hallai Roberta Izabella
  • Kárász Hunor Mátyás
  • Kiss-Pápai Levente
  • Korom Szilárd
  • Lieber Tünde
  • Loboda Ákos Máté
  • Mike Dávid
  • Molnár Valentin
  • Nagy Milán Miklós
  • Páble Dóra
  • Rábavölgyi Péter
  • Schubert Kornél Dénes
  • Szabó Georgina
  • Szabó Gréta Vivien
  • Szücs Botond
  • Tillinger Marcell János
  • Vereb Dániel


2012-ben végzettek
 
12A – osztályfőnök: Kitzák Magdolna (a képen Szuprics Tamás van)
  • Adorjáni Enikő
  • Baráth Attila
  • Berekméri Dóra
  • Béres Szilvia
  • Beretka Róbert
  • Bogdán Nikolett
  • Bonev Máté
  • Budai Levente
  • Fehérvári Vivien
  • Fűrész Fanni
  • Hum Péter Benedek
  • Idei Helen
  • Jenei Alexandra
  • Kardos Márton
  • Kasza Gyöngyi
  • Keszi Zsombor
  • Kiefer Angelina Josephina
  • Kiss Viktor Attila
  • Kochán Alexandra Tünde
  • Kóti Dániel
  • Lenner Szabolcs
  • Molnár Dorottya
  • Nyikos Bettina
  • Pávkovics Erik
  • Puskás Leila
  • Rostási Marcell
  • Schmidt Rebeka
  • Szőke Szabolcs
  • Tóth Hanna
  • Vas Eszter Szilvia
  • Vékony Krisztina
12B – osztályfőnök: Zloch Istvánné
 
  • Beregi  Endre
  • Bihari Ádám
  • Chinzorig Cenguun
  • Dóra Ádám
  • Dömötör Imola
  • Farsang Vencel Gábor
  • Flaisz Alexandra
  • Gádory Dávid
  • Hercsik Anna
  • Kácsor Alexandra
  • Kiszely Dániel
  • Kürti Georgina
  • László Dömötör
  • Major Anna Katalin
  • Németh Alexandra
  • Pádár Laura
  • Pék Miklós
  • Pesei Zsófia Gabriella
  • Pintér Árpád
  • Rácz Noémi
  • Rákits Réka
  • Silye Gellért
  • Sonkoly Adrienn
  • Szakály Tímea
  • Szekeres – Gaál Bence
  • Szente Csilla
  • Szűcs János
  • Szűcs Péter
  • Takács Dóra
  • Tóth Fanni Éva
  • Veszeli Marcell
  • Vörös Benjámin
  • Zágoni Dóra
12C – osztályfőnök: Kácserné Tallós Éva
 
  • Balog Bence
  • Bencsik Krisztián
  • Csobánczi Patrícia
  • Csuka Lilla Zsuzsanna
  • Dene Zoltán
  • Édl Zsuzsanna
  • Filarszky Zsolt
  • Fritz Anikó
  • Futó Adrienn
  • Gyetvai Deborah
  • Hajnal Vince
  • Hamvai Virág
  • Kardos Melinda
  • Katona Márton
  • Kiss Annaliza
  • Kovács Vivien
  • Kőhalmi Lilla
  • Nagy Balázs
  • Pető Bernadett
  • Pintér Liza
  • Pipa Klaudia Piroska
  • Preizler Lilla
  • Soós Gergő
  • Stumpf Nóra
  • Szőke Noel
  • Takács Dániel
  • Titz Eszter Csilla
  • Tóth Ádám
  • Vuleta Dániel
12E – osztályfőnök: Szuprics Tamás
  • Árokszállási Ákos
  • Bánfi Ágnes
  • Bognár Zsófia
  • Böszörményi Luca Zsófia
  • Csathó Ábel
  • Fási Szabolcs
  • Gáncs Katinka Andrea
  • Hegyi Zoltán
  • Horváth Luca
  • Hurtony Máté Mátyás
  • Kállai-Borik Róbert
  • Kaprielian Patrik Souren
  • Karámos Karina
  • Kardos Noémi
  • Kiss Adrienn
  • Koós Gábor
  • Kovács Máté
  • Kovács Szabina
  • Körmendi Bence
  • Máthé Dezső Gábor
  • Matkó Csaba
  • Mészáros Martin
  • Mészáros Máté
  • Müller István
  • Nagy Éva Viktória
  • Nyári Dávid Tamás
  • Pál Dávid
  • Paulusz Nikoletta
  • Pekker Bálint
  • Radvánszki István
  • Simon Fanni
  • Szabó Alexandra
  • Vajda Patrícia
  • Varga Dóra
 
2011-ben végzettek
 

12A – osztályfőnök: Kanálné Katona Edit

  • Balogh Edina
  • Baranyi Andrea
  • Csehi Anna
  • Gacs Réka
  • Gáncs Orsolya Zsuzsanna
  • Kapusi Nikolett
  • Korom Dávid
  • Korpás Katalin
  • Kovacsics Bettina
  • Krasznai Dániel
  • László Balázs
  • Lendvai Renáta
  • Maár Kitti Anita
  • Majer Dániel
  • Márkus Tünde
  • Móró Gábor
  • Morva Dóra
  • Nagy Alexandra
  • Németh Ákos
  • Németh Dorina
  • Papalexisz Petra Natali
  • Pásztor Bence
  • Piliszky András
  • Polónszki Zsuzsanna
  • Ruff Péter
  • Siba Anett
  • Stróbl Henrik
  • Styevkó Mariann
  • Szabó Dorottya
  • Szabó Martin Gábor
  • Szűcs Laura
  • Tenyér Anna Dóra
  • Ürmös Zoltán
  • Zsarnovszki Zsanett
12B – osztályfőnök: Kapásné Gavlik Zsuzsanna
  • Bedőcs Eszter
  • Bőle Zsombor István
  • Darkó Noémi Dóra
  • Fekete Katalin
  • Gombos Georgina Gitta
  • György Krisztián
  • Győri István
  • Horváth Georgina
  • Hosnyánszki Alexandra
  • Hrozik Nóra
  • Kovács Anett
  • Kovács Krisztina
  • Köller Veronika
  • László Dorottya
  • Láhi Vivien
  • Major Gábor
  • Majoros Péter
  • Menyhárt Daniella
  • Mihók Barbara
  • Miokovics Katalin
  • Molnár Balázs
  • Nagy Zsolt
  • Némedi Nikolett
  • Oszlánczi Mercédesz
  • Pandúr Kristóf
  • Polányi Eliza Éva
  • Somogyi Noémi
  • Szabó Dóra
  • Szigeti Imola
  • Takács Kitti Dalma
  • Tokodi Nikolett
  • Udud Tibor
  • Wolf Péter
  • Zahola Péter
12C – osztályfőnök: Molnár Zoltánné
  • Barkóczi Alexandra
  • Gergó Lívia
  • Gérus Csilla
  • Hajnal András
  • Hertelendi Amanda
  • Hornyák Dóra
  • Horváth Brúnó
  • Horváth Eszter
  • Juraszkó Petra
  • Kállai Dóra
  • Kenéz Boglárka
  • Kereki Anna
  • Komáromi Eszter
  • Komlóssy Patrik
  • Kosztolányi Alexandra
  • Kozma Gerda Dominika
  • Lengyel Andrea
  • Mankovics Milán
  • Mihályi Miklós
  • Mikulka Petra Dóra
  • Molnár Zsófia
  • Olszewski Margit
  • Pajer Dalma
  • Patai Mercédesz
  • Princes Dávid
  • Schulek Zsuzsanna
  • Szekeres András
  • Turai Klaudia
  • Várai Tamás
  • Vígh Árpád
  • Zsebeházi Dóra
12E – osztályfőnök: Ódorné Müller Mariann
  • Balogh Áron
  • Barna Bianka
  • Buza Dániel István
  • Csathó Lotti
  • Dömötöri Dóra
  • Furják Gergely
  • Gábris Zita
  • Grabarics Márkó
  • Grábics Dina
  • Hajdu Rita
  • Hanák Ádám
  • Horváth Kinga
  • Hum Katalin
  • Jadlószki Ákos
  • Józsa Milán
  • Kiss Krisztina
  • Kovács Márton Zoltán
  • Kőrösi Dániel
  • Lestár Márk
  • Panka Dániel
  • Petrovickij Tamás
  • Pomázi Renáta Réka
  • Rehány Orsolya
  • Sági Júlia Margit
  • Szabó Zita
  • Szamosi Dániel
  • Szendrődi Zita
  • Takács Dóra Kata
  • Terecskei András
  • Tillinger Zsófia
  • Várkonyi Krisztina Andrea
2010-ben végzettek

12.A

Osztályfőnök: Hutvágnerné Róth éva

  • Babik Patrícia
  • Bálint Ildikó
  • Berekméri Eszter
  • Budai Árpád
  • Czinege Tamás
  • Csorba Éva
  • Debreczeni Csaba
  • Fritz Ágota
  • Gál Mónika Patrícia
  • Gili Barbara
  • Gyurkovics Dóra
  • Heltai Éva Eszter
  • Horváth Dorina
  • Horváth Nikolett
  • Kolos Gergely
  • Konstantin Zita Izabella
  • Kovács Alexandra
  • Lizák Péter
  • Molnár Csaba
  • Nagy Ágnes
  • Nyul Gábor
  • Páj Alexandra Viktória
  • Palotai Gréta
  • Paréj Kitti
  • Pásztor Máté
  • Rédl Attila
  • Rédl Máté
  • Sahin-Tóth Judit
  • Szellák Zsanett Titanilla
  • Szőllősi Luca Vera
  • Sztanó Csaba
  • Takács Diána
  • Varga Vivien
12. B

Osztályfőnök: Süveges Zoltán

  • Aradi Csaba
  • Boldizsár Brigitta
  • Bucsella Edit
  • Csáfordi Annamária
  • Csatári Patrik
  • Feith Nóra
  • Fodor Kitti
  • Gárdonyi Dóra
  • Gémesi Evelin Zsuzsanna
  • Gödöny Imre
  • Gönczi Pál
  • Hepp Roland
  • Horváth Eszter
  • Hrozik Márk
  • Kereszturi Réka
  • Khalil Sandián
  • Kovács Barbara
  • Kovács Dóra Gabriella
  • Kovács Eszter
  • Lengyeltóti Anna
  • Makó Anna
  • Marczinus Írisz
  • Mészáros Márta Ágnes
  • Munkácsi Máté
  • Orbán Lilla
  • Pálfalvi János
  • Sági Barbara
  • Steimann Nikolett
  • Szabó Adrienn
  • Szabó Róbert
  • Sztipanov Sonja
  • Takács Ákos
  • Varga Norbert
  • Zsiger Vivien
12. C

Osztályfőnök: Dr. Gentischerné Dani Zita

  • Balaskó Alexandra
  • Balla Bibor
  • Baranyi Nikolett
  • Dobos György
  • Dózsa Lilla
  • Duzmat Nóra
  • Fazekas Bálint
  • Glész Viktória
  • Horváth Edina
  • Idei Márta
  • Juhász Dávid
  • Juhász Levente
  • Kádár Brigitta Margit
  • Kegyes Klaudia
  • Kovács Barbara
  • Kovács Krisztina
  • Kovács Melinda Erzsébet
  • Molnár Stefánia
  • Polányi Lilla
  • Preizler Gabriella
  • Pulai Gábor
  • Schneider Ildikó
  • Simon Zsófia
  • Szabolcs László
  • Szili Eszter Natália
  • Szolnoki Anna
  • Sztavropulosz Vangelisz
  • Tóth Dávid
  • Tóth Nikolett
  • Vígh Dóra
  • Zsömbör Zsófia
12. E

Osztályfőnök: Szuprics Tamás

  • Bíró Péter
  • Boldizsár Roland
  • Bolvári Tamás Gábor
  • Borgulya Dóra
  • Braun Barnabás
  • Csomor Gabriella
  • Dombi Zsuzsanna
  • Farkas Zsolt
  • Hanák Dávid Tamás
  • Héger Petra
  • Horváth Petra
  • Hrozik Adél
  • Kárász Anna
  • Kardos Viktória
  • Kiss Bence
  • Lakatos János
  • Maizéc Stefánia
  • Ősi Bence
  • Panka Ramóna
  • Plesz Olivér
  • Plesz Viktória
  • Pomázi Eszter Anett
  • Pomázi Zsófia
  • Rácz Gábor István
  • Semegi Zoltán
  • Szántó Anita Piroska
  • Takács Balázs
  • Vadász Ildikó Brigitta
  • Varga Regina Alexandra
  • Veres Andrea
  • Volein Kristóf

2009-ben végzettek

12. A


Osztályfőnök: Takács László
  • Badits Bianka
  • Baráth Adél
  • Fekete Szandra
  • Gárdián György
  • Gyerók Tamás
  • Heltai Botond
  • Hertz Máté
  • Kelemen Tibor
  • Kesztler Orsolya
  • Kiss András Péter
  • Kiss Árpád
  • Kovács Fanni
  • Máté Dániel
  • Németh Miklós
  • Pazsitka Ákos György
  • Pintér Anett
  • Rideg Diána
  • Rinkó Krisztina
  • Sári Noémi
  • Schmidt Réka
  • Soja Angéla
  • Sulák Viktor
  • Sumblea Viktória
  • Szabó Péter
  • Szallér Zoltán
  • Szűcs Ildikó
  • Varga Balázs
  • Varga Tímea
  • Vígh Péter
  • Vitális Lilla
  • Wiedermann Anna

12. B


Osztályfőnök: Baloghné Solti Gyöngyi

  • Áron Márk
  • Bálint Anna
  • Berta András György
  • Boda Bence
  • Czobor Ádám László
  • Dudás Eszter
  • Fischer Ádám Tamás
  • Fróna Ivett
  • Gyöngyössy Fanni
  • Hujber Áron Márk
  • Joó Diána
  • Kaprielian Viken Márk
  • Lévai Péter
  • Makó Ádám
  • Mizsei Máté
  • Munkácsi Lilla Viktória
  • Murányi Anna
  • Oncsák Zsolt László
  • Pálvölgyi Petra
  • Pesei Fruzsina Beatrix
  • Ráthgéber Réka
  • Simon István
  • Sütő Boglárka
  • Szabó Andrea
  • Tkálecz Alexandra
  • Tolnai Diána
  • Varga Gergely Károly
  • Várnai Ágnes
  • Veress Gertrúd
  • Virág Olívia


12. C

Osztályfőnök: Szenczi Orsolya

  • Bálint Dóra
  • Böttger Éva Viola
  • Bula Tünde
  • Decsi Eszter
  • Farkas Dorottya
  • Fartel Beatrix
  • Gádory Vivien
  • Gyovai Tímea Judit
  • Hajnal Dóra
  • Holfeld Márta
  • Horvát Lili
  • Illés Krisztina
  • Ilyefalvi Noémi
  • Isztli Zita Edit
  • Kiss Gergő
  • Kiss Vivien
  • Kovács Dóra
  • Kovács Lilian
  • Kozma Laura
  • Kurucz Diána Ágnes
  • Lipcsei Dóra
  • Luter Tibor
  • Márton Viktória
  • Molnár Tímea
  • Néder Karolina Júlia
  • Peresztegi Krisztina
  • Ragacs Róbert
  • Rapatyi Dániel
  • Róth Kristóf
  • Vajnai Berta
  • Vékony Blanka


12. E

Osztályfőnök: Kovács Mira

  • Bányai Csaba
  • Bárándi Anita
  • Csathó Lilla
  • Duka Nándor
  • Evele Borbála
  • Fási Réka
  • Gyarmati Ádám
  • Hum Tamara
  • Jadlószki Tamás
  • Kaprielian Alexa
  • Kattári János
  • Kelemen Anna
  • Klein Vanda Eszter
  • Lóga Máté
  • Marcheschi Viktor Tivadar
  • Markovics Alexandra
  • Mészáros Dalma Edina
  • Móró Máté
  • Nagy Dorottya
  • Papp Andrea
  • Pintér Dávid Patrik
  • Rábavölgyi Tamás
  • Rutai Diána
  • Soponyai-Szakács Milán
  • Sörös Franciska Zsófia
  • Steigervald Írisz
  • Szirmai Róbert György
  • Szova Krisztina
  • Tóth Ilona Margit
  • Varga-Szabó Veronika Judit
  • Zahola Tamás

2008-ban végzettek

12A
* Baczó Csaba Gergely
* Czakó Edina
* Darkó Adrienn
* Farkas Diána
* Geri Ferenc
* Hoffmann Jenő Dániel
* Jancsó Patrícia
* Krupják Zsolt
* Kun Ádám
* Kurucz Brigitta
* Mikulka Ivett Nóra
* Nagy Tímea Melinda
* Németh Zoltán
* Németh Zsolt
* Nyakó Alexandra
* Ősi Edina
* Pál Eszter
* Páll Noémi
* Pász Mátyás
* Samu Dorottya
* Schneider Katalin
* Simon Szilvia
* Simon Tamás
* Sója László Tibor
* Szabó Diána Réka
* Szalóki Réka
* Szemenyei Tamás
* Tóbiás Kitti
* Tóth Ádám
* Tóth Csaba
* Tóth Soma
* Varga Róbert
* Vasvári István

12B

* Azari Fruzsina
* Bíró Ádám
* Csepecz Éva Anita
* Gajzer Dániel
* Görbe Leonárd Zsolt
* Hajdú Gabriella
* Herr Tímea
* Horváth Katalin
* Józs Rita Rozália
* Katona Tünde Zsuzsanna
* Komjáti Csaba
* Kovács Adrienn
* Kundakker Judit
* Lábas Dániel Kristóf
* Lajtos Viktória
* László Andrea
* Méker Anett
* Molnár Judit
* Morva Dávid
* Nagy Nikolett
* Nyáradi Lenke
* Nyuli Anna
* Olszewski Kinga
* Orova Zsófia
* Schneider Dávid
* Sparing Dóra
* Szegedi Zsanett
* Tábori Andrea
* Tarány Lilla
* Temesi Edina
* Tenyér Barbara Nóra
* Tóth Martina Tünde

12C

* Bácsi Enikő
* Bálint Erik
* Balla Szilvia
* Balogh Dóra
* Barabás Márk Zsolt
* Barta István
* Biró Kinga
* Bójtás Éva
* Csányi Tamás
* Czakó Gábor
* Dualszky-Kovács Ágnes
* Gergő Nóra
* Gubicza Ágnes
* Hegedűs Éva
* Jacsó Pongrác
* Jankovics Dóra
* Kismóni Dóra
* Komondi Tamás László
* Kónya Dorottya Enikő
* László Zsuzsanna
* Lendvai Gábor
* Lengyel Petra
* Markovics Petra
* Molnár Szilvia
* Müller Dávid
* Nagy Zsuzsanna
* Ortó Szilvia
* Pavlicsek Brigitta
* Pavuk Regina
* Pletser Dávid
* Szloboda Gábor
* Tarjányi Vivien Otília
* Troppert Noémi
* Vadász Gabriella

12E

* Baburin Róbert
* Baráth Áron
* Bódis Gábor Bence
* Bognár Fanni
* Bojtor Tamás
* Dobos Balázs
* Farkas Cecília
* Felföldi Csaba
* Grabarics Kitti
* Gucsi Erika
* Horváth Alexandra
* Horváth Eszter
* Kárász Tamás
* Kereki Éva
* Király Bianka
* Kovács Csilla
* Köller Tímea
* Megyes Norbert
* Montvai Edit
* Patai Zoltán
* Polányi Judit
* Rapatyi Anna
* Sörös Erzsébet Borbála
* Sumics Anita
* Szalkai Dávid
* Szili Viktor
* Szlávik Zsófia
* Tigharghar Nacim
* Wágner Réka
* Zsidó András

2007-ben végzettek

12A

12B

12C

12E

2006-ban végzettek


2005-ben végzettek

2004-ben végzettek

2003-ban végzettek